Infopäev

Loova tuleviku kooli infopäev 28.01.2020

OOTAME SIND LOOVA TULEVIKU KOOLI VIRTUAALSELE INFOPÄEVALE 28.01.2021 kell 18.00.

Infopäeval saad virtuaalselt koolis ringi vaadata, kuulata koolipere infominuteid ja küsida küsimusi.

Ajakava

18.00 Avasõnad ja kooli tutvustav video

18.08 Kooli pidaja Kristi Laanemäe räägib kooli asutamise ajenditest ja aluväärtustest.

18.20 Õpetajate esindaja Kätlin Kallas räägib õpetaja rollist õpilase kujunemisel.

18.35 Koolijuht Kersti Vana räägib kooli igapäevatööst ja tugevast koolikultuurist.

18.50 Küsimused ja vastused

Osaleda saad registreerudes. Registreeri end infopäevale hiljemalt 27.01.2021 allpool oleva vormi kaudu.

Registreerumise järel saadame Sulle infopäeva lingi.

2021/22 õppeaasta vastuvõtt on avatud!

Loova tuleviku kool keskendub lisaks Riikliku õppekava järgi õpetamisele ka tulevikuoskuste ja õnneliku inimese oskuste arendamisele. Meie klassid on alati väikesed ja iga laps oma annete ja vajadustega on märgatud. Loe kooli kohta rohkem siitsamast, meie kodulehelt. Igapäevaseid tegevusi kajastame kooli FB lehel.