Infopäev

Loova tuleviku kooli infopäev 01.02.2022

OOTAME SIND LOOVA TULEVIKU KOOLI INFOPÄEVALE 01.02.2022 kell 18.00.

Arvestades epidemioloogilist olukorda Eestis, korraldame infopäeva online-keskkonnas. Kõigile infopäevale registreerinutele saadame infotunni lingi 1. veebruaril.

Infopäeval saad koolis ringi vaadata, kuulata koolipere infominuteid ja küsida küsimusi.

Ajakava

18.00 Avasõnad

18.05 Kooli pidaja Kristi Laanemäe räägib kooli aluväärtustest ja õppetöö eripäradest.

18.20 Õpetajate esindaja räägib õpetaja rollist õpilase kujunemisel.

18.35 Koolijuht Kersti Vana räägib kooli igapäevatööst ja tugevast koolikultuurist.

18.50 Küsimused ja vastused

Osaleda saad registreerudes. Registreeri end infopäevale hiljemalt 31.01.2022 allpool oleva vormi kaudu.

2022/23 õppeaasta vastuvõtt on avatud!

Loova tuleviku kool keskendub lisaks Riikliku õppekava järgi õpetamisele ka tulevikuoskuste ja õnneliku inimese oskuste arendamisele. Meie klassid on alati väikesed ja iga laps oma annete ja vajadustega on märgatud. Loe kooli kohta rohkem siitsamast, meie kodulehelt. Igapäevaseid tegevusi kajastame kooli FB lehel.