Läänemaa kool

Loova tuleviku kool laieneb kohalike soovil Läänemaale!

Avame Läänemaal esimese kogukonnakooli 2023. aasta sügisel I, II ja III klassiga. Edaspidi kasvab kool põhikooliks. Kogukonnakoolile sobivaid ruume veel otsime, kuid asukoht jääb Haapsalust 30 km raadiusesse.

Loova tuleviku kool Läänemaal ja Tallinna kool lähtuvad samadest väärtustest ja aluspõhimõtetest. Huvilistel palume tutvuda:

Infokoosolek toimub esimesel võimalusel, kui sobivad ruumid on leitud ja esmased kokkulepped ruumide kasutamiseks tehtud. Kõige paremini saab Loova tuleviku Läänemaa kooli tegevustega kursis olla läbi emaili listi. Emaili listiga liitumiseks palun täita lehe allpool olev ankeet.

Panustamine:

Kooli laienemine on suur projekt ja otsime aktiivseid ning abivalmis inimesi, kes on nõus kaasa aitama. Kontaktid on allpool – võta julgesti ühendust, kui oled valmis panustama:

  • oma AEGA – kooli loomisel on vaja teha sadu erinevaid ülesandeid, nii väikeseid, kui ka suuremaid. Eestvedajad ei jõua ise kõike teha ja vajavad hädasti abivalmeid inimesi kes kaasa aitaksid;
  • oma IDEID – kui sul on mõtteid ja ideid, mis aitaksid kaasa kooli loomisel, siis anna palun teada;
  • oma VAHENDEID – kui soovid panustada rahaliselt või sul on kooli jaoks inventari pakkuda.

Loova Tuleviku Sihtasutus sai loodud eeskätt Loova tuleviku kooli Läänemaale laienemise toetamiseks. Küll aga soovime pikas perspektiivis sihtasutuse näol luua võimalusi kooli, kui terviku edendamiseks, arendamiseks ja laiendamiseks. Oleme tänulikud ka piseimate annetuste eest. Kui annetajal on soov jääda anonüümseks siis palun see makse selgituses ära märkida.
Tähelepanu: sihtasutus on värskelt loodud ja tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja võtmist saame taotleda juunis 2022.

Annetusi võtame vastu LHV pangakontole:

  • konto omanik: Loova Tuleviku Sihtasutus
  • konto number: EE497700771007166030

Kontaktid:

Läänemaa kogukonnakooli eestvedaja:

Dea Lasting, telefon 5071996, email dea.lasting@tulevikukool.edu.ee

Dea vastab küsimustele seoses asukoha, kooli ruumide ja kogukonnaga. Deaga võtke palun ka ühendust kui soovite küsida sihtasutuse kaudu annetamise kohta.

Loova tuleviku kooli pidaja esindaja:

Kristi Laanemäe, email: kristi@tulevikukool.edu.ee

Kristi vastab küsimustele seoses tegevusloa, õppetöö, kooli metoodika, õppemaksu ja tööle kandideerimisega.