Vastuvõtt

KEDA OOTAME ÕPPIMA?

Kõiki lapsi, kes on kooliküpsed ning võimelised õppetööks ja koostöiseks suhtluseks keskmise suurusega kollektiivis.

Eeldame vastuvõtul üldist kooskõla kooli ja pere väärtuste vahel.

Eelisjärjekorras võetakse kooli vastu juba Loova tuleviku koolis käivate laste õed ja vennad, kooli töötajate lapsed ja vilistlaste ning suurtoetajate lapsed.

Kuna õppetöö toimub õpilaste individuaalseid võimeid, eripärasid ja vajadusi arvestades, saab iga laps meie koolis areneda nii, et püsiks koolirõõm ja õpitahe. Meil on tavaõppega klassid, kus õppetööd juhendavad klassiõpetaja ja aineõpetajad. Meie esimestel tegutsemisaastatel meil tugipersonali võimalust pole (logopeed, sotsiaalpedagoog, eripedagoog).

2018/19 õppeaastaks võtame lapsi vastu 1.- 4. klassi.

Lapsi võetakse kooli vastu avalduse esitamise järjekorras.

Väga oluliseks peame vestlust lapsevanematega, et selgitada välja, kas meie kooli väärtused ühtivad lapsevanemate omadega. Kooli avatuse ja kaasatuse põhimõte eeldab ka vanemate aktiivset kaasalöömist koolielus. Kas oled selleks valmis? Kui jah, oled soojalt teretulnud!

Loova tuleviku kooli õppemaks 2018/19 õppeaastal on 140 eurot kuus. Õppemaksule lisandub toiduraha ja õppekäikude tasu. Õppematerjalide ja vahendite eest tasuma ei pea.

Info: info@tulevikukool.edu.ee

Esmaseks registreerumiseks täida palun allolev vorm. Võtame teiega ühendust.