Soolaleivapidu!

Sügisvaheajal kolisime me oma kooli Koplist vanalinna. Tõelise kogukonnakoolina käärisime kooliperega käised üles ja tegime selle ise, oma jõududega ära 💪🏼. Õpilased, lapsevanemad, pereliikmed, õpetajad ja teised Loova tuleviku kooliga vähem või rohkem seotud isikud aitasid vana elu kokku pakkida ja uue maja koolikõlbulikuks muuta. Edu tagas meie suurepärane koostöö ja tohutu pingutus.

Meie sooleivapidu oli ühtlasi ka koolipere tänamiseks korraldatud üritus. Seal oli keskaegset muusikat ning põnevaid pille, meie muusikaõpetaja Johanna-Maria Jaama eestvedamisel ja temperamentset flamencot Mari-Liis Velbergi esituses, klaverimängu meie õpilaselt Emililt, lookas suupistelaud ning hubane jõulutulede sära. See üritus oli täpselt meie nägu.

Aitäh, aitäh, aitäh!

Sõnad tunduvad nii väikesed, kui tänu on nii nii suur. Loodan, et te nautisite seda ilusat õhtut ja koosveedetud aega ning teate, kui väga me teie kõigi panust hindame!