Meie õpetajad: Marlene Timmi

Meie Mitmekülgne Marlene – öeldakse, et nime esitähte korrates saab inimest kõige paremini iseloomustada. Marlene töötab Loova tuleviku koolis inglise keele õpetajana alates sellest õppeaastast. Marlene puhul on tunne, nagu oleks ta ühest suurest kihavast ja kiiretempolisest korporatsioonist pisikesse start-up’i tööle tulnud.

Ta on lihtsalt tohutult aktiivne ja jõuab igale poole. Näiteks haaras ta kohe ohjad loovtöid puudutaval koosolekul ja nii oli ta võtmeisikuks nii 7. kui ka 8. klassi loovtöö juhendi välja töötamisel. Lisaks sellele ilmus koolimaja koridoridesse juba esimesel nädalal üks kirev õpilasesindusse kutsuv plakat. Marlene eestvedamisel toimus esimene mõttekoda rekordarvulise õpilasesindusse pürgijate osavõtul. Ja nüüd on õpilastel oma hääl ja õpilasesindusel uus juht.

Oma tunde viib Marlene läbi loovalt, näiteks teeb ta palju rühmatöid – kord otsitakse koridoridest salakirju, kord tehakse podcasti! Õpilastel on siinkohal õpetajale ette heita vaid seda, et kui paariline on haige, ei saa ju rühmatööd edasi teha, kuigi nii väga tahaks! Mis kõik veel tulema hakkab, seda võime vaid ette kujutada. On ju alles kooliaasta algus.

Kas te teadsite, et Marlene võttis omale koera? Aga seda, et ta lisaks ka kokkab ja reisib ja taaskasutab ja joob palju head kohvi?

Aitäh, Marlene, et jagad meie kogukonnas oma andeid ja usinust.