Meie õpetajad: Anneli Sepp

Anneli asus meie juurde väikestviisi tööle juba eelmisel õppeaastal. Sel aastal on ta Loova tuleviku koolis loodusainete õpetaja, andes nii loodusõpetuse, bioloogia, keemia kui ka füüsika tunde. Anneli on lõpetanud geograafia eriala magistratuuri ning ta on tõeline loodusearmastaja. Lisaks loodusele meeldib Annelile veel aiandus, laulmine ja robootika. Me ei jõua koolis ära oodatagi, millal robootikaring alustab!

Anneli on väga rahulik õpetaja, kes selgitab oma ainet huvitavalt. Mulle meeldib loodus väga ja just seetõttu meeldib mulle väga ka loodusõpetuse õpetaja” (7.klass)

Mulle jäid saared väga hästi meelde siis, kui õpetaja palus meil need läbi joonistada. Aga minul juhtus ükskord tema tunnis nii, et joonistasin esimesed Euroopa riigid paberile liiga suurelt. Nii suurelt, et muud maailma riigid enam ära ei mahtunudki! Sain siis õpetajaga kokkuleppele, et joonistan vaid Euroopa kaardi.” (õpilane)

Aitäh rahulik ja rõõmsameelne õpetaja Anneli, et valisid oma teadmiste ja oskuste jagamiseks Loova tuleviku kooli.