Läänemaa kool

Loova tuleviku kool laieneb Läänemaale!

Käib vilgas toimetamine selle nimel, et peatselt saaksime avada Läänemaal Loova tuleviku kooli õppekava põhise õppe. Tegemist saab olema kogukonnakooliga, kus rõõmsad lapsed õpivad riikliku õppekava alusel. Täpsema info kooli kohta leiab Loova tuleviku kooli kodulehelt.

Hetkel on Läänemaa kooli avamisega seotud tegevused suunatud kogukonna loomise ja sobivate õpiruumide leidmisega. Kui ruumid olemas, taotletakse tegevusluba õppe läbi viimiseks. Kõige paremini saab Loova tuleviku Läänemaa kooli tegevustega kursis olla läbi emaili listi. Emaili listiga liitumiseks palun täita lehe allpool olev ankeet.

Huvilistel palume tutvuda Loova tuleviku kooli aluspõhimõtetega:

Panustamine:

Kooli laienemine on suur projekt ja otsime aktiivseid ning abivalmis inimesi, kes on nõus kaasa aitama. Kontaktid on allpool – võta julgesti ühendust, kui oled valmis panustama:

• oma AEGA – kooli loomisel on vaja teha sadu erinevaid ülesandeid, nii väikeseid, kui ka suuremaid. Eestvedajad ei jõua ise kõike teha ja vajavad hädasti abivalmeid inimesi kes kaasa aitaksid;
  • oma IDEID – kui sul on mõtteid ja ideid, mis aitaksid kaasa kooli loomisel, siis anna palun teada;
  • oma VAHENDEID – kui soovid panustada rahaliselt või sul on kooli jaoks inventari pakkuda.

Loova Tuleviku Sihtasutus sai loodud eeskätt Loova tuleviku kooli Läänemaale laienemise toetamiseks. Küll aga soovime pikas perspektiivis sihtasutuse näol luua võimalusi kooli, kui terviku edendamiseks, arendamiseks ja laiendamiseks. Oleme tänulikud ka piseimate annetuste eest. Kui annetajal on soov jääda anonüümseks siis palun see makse selgituses ära märkida.
Tähelepanu: alates 1.maist 2023 on Loova Tuleviku Sihtasutus ka tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas.

Annetusi võtame vastu LHV pangakontole:

• konto omanik: Loova Tuleviku Sihtasutus
  • konto number: EE497700771007166030

Kontaktid:

Läänemaa kogukonnakooli eestvedaja:

Dea Lasting, telefon 5071996, email dea.lasting@tulevikukool.edu.ee

Dea vastab küsimustele seoses asukoha, kooli ruumide ja kogukonnaga. Deaga võtke palun ka ühendust kui soovite küsida sihtasutuse kaudu annetamise kohta.

Loova tuleviku kooli pidaja esindaja:

Kristi Laanemäe, email: kristi@tulevikukool.edu.ee

Kristi vastab küsimustele seoses tegevusloa, õppetöö, kooli metoodika, õppemaksu ja tööle kandideerimisega.