Vanemate tagasiside

Oleme siia kogunud noppeid iga-aastasest lapsevanemate tagasisidest.

2024. aasta tagasisidest

• Pole toredamat klassi, kui seda on väike klass!
  • Üldiselt on koolirõõm säilinud ja laps tuleb heal meelel kooli ning on koolis. Ka õpetajate suunas leiab laps häid sõnu ja tunneb, et on vajadusel saanud abi.
  • Lapsed lähevad igal hommikul rõõmuga kooli.
  • Õnneks säilis lapsel koolirõõm kogu kooliaja jooksul!
  • Lapse tagasiside oli kõikide teda õpetanud õpetajate ja tugispetsialistide suhtes äärmiselt positiivne
  • Kõik oligi väga tore! Koolipäeva alguse kellaaeg oli ülihea!
  • Ma arvan, et minu tütar õpib parimas võimalikus koolis, mis tema individuaalsust ja eripärasid enim toetab.
  • Üldjoontes olen rahul ning mul on väga hea meel, et Loova Tuleviku Kool on olemas!
  • Loova tuleviku kooli õppetegevus vastab minu ootustele
    • Pigem vastab kuni vastab täiesti 85%
    • Pigem ei vasta kuni täiesti ei vasta 15%

2023. aasta tagasisidest

• Mina olen kooliga nii nii rahul! Kõik selles koolis vastab täielikult minu nägemusele sellest, kuidas üks kool on ja kuidas lapsed seal õppivad. Kõik meeldib
  • Õppetegevus on lapsele huvitav, riiklik õppekava on täidetud
  • Küsisin oma lapselt, kas kooli juures on midagi, mis talle ei meeldi. Ei ole. See ütleb kõik 🙂
  • Olen rahul kooli ja koduvahelise koostööga
    • Jah 88%
    • Ei oska öelda 12%
    • Ei 0

2022. aasta tagasisidest

• See on kõige otsesem “hinne” koolile (hinne 5), lubatud koolirõõm on aidatud leida ja säilitada. Seda me teie kooli otsima tulimegi.
  • Minu laps tahab kooli tulla:
    • jah 91,7 %
    • Ei 8,3 %