Muusikaõpetaja

Töö kirjeldus

Kallis muusikaõpetaja, ootame Sind tõelisse uue ajastu kooli! Kui sa oled mõelnud, kuidas uut moodi õpetada, kuidas kool inimlikuks jääks, kuidas õpetada seda, mida päriselt ka vaja läheb, siis on see pakkumine just sulle!

Õpetaja ülesandeks on anda muusika tunde (ka lõimitud) 1.-9. klassis, luua inspireeriv õpikeskkond ja osaleda õppetöö ja kooli arendustöös ning kooli üritustel. Koolile on oluline päriseluline õpe.

Kui sa soovid pakkuda ka lisaks huviharidust, siis on meil selle üle ainult hea meel. Võibolla soovid anda individuaalset pilliõpet, juhtida koori või ansamblit, võibolla asutada bändi, luua õpilastega elektroonilist muusikat või õpetada DJ oskusi?

Tööle asumine alates 4. aprillist. Koormus sel õppeaastal 0,4 kohta. Sügisest alates koormus 0,5 kohta.

Noore era-algkooli eripäraks on keskendumine loovusele, ettevõtlikkusele, iseseisvusele ja vastutusvõimele. Meie eesmärk on hoida koolirõõmu, tagades sealjuures tõhusal ja motiveerival viisil õppimise. Oleme haridusinnovatsiooni esirinnas nii metoodika kui ka õpikeskkonna loomise poolest. Meil on väiksed klassid (kuni 15 õpilast) ja iga õpilase isiksus on oluline. Tutvu meie õppekava ja kooli väärtuste ning eripäraga meie kodulehel.

Ootused kandidaadile

Erialane pedagoogiline haridus (magistrikraad) või selle omandamine ja õpetajakutse.
Hindame õpetajas aktiivsust, loovust, suhtlemisoskusi, õpitahet, lahkust, sallivust ning stressitaluvust.

Ettevõte pakub

• Üle keskmise töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja koormusele.
  • Täiskoha korral keskmiselt 20 kontakttundi nädalas.
  • Palju võimalusi enesetäiendamiseks ja (enese)arenguks.
  • Pidevat tuge uudse õppekava järgi õpetamisel.
  • Mitmekesist töökeskkonda ja kohtumisi paljude huvitavate inimestega.
  • Võimalust olla otsustamisel osaline.
  • Loomingulist, sõbralikku ja toetavat meeskonda.
  • Koostöiseid vanemaid ja tugispetsialiste.
  • Toredaid õpilasi.

Võta meiega ühendust hiljemalt 13.04.2022! Oma CV, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri saada aadressile info@tulevikukool.edu.ee

Lisaküsimustega pöördu kooli juhi Kersti Vana poole.
Telefon: +372 53332373
E-post: kersti.vana@tulevikukool.edu.ee