Klassiõpetaja

MEIE MEESKONDA ON SOOJALT OODATUD:

KLASSIÕPETAJA (1.0)

Kallis klassiõpetaja, ootame Sind tõelisesse uue ajastu kooli!

Meil on klassis kuni 15 õpilast, seega saad päriselt iga õpilast parimal viisil toetada. Klassiõpetaja õpetab meie koolis 1.-4. klassini, kasutades üldõpetuslikku tööviisi.

Õpetajas hindame aktiivsust, suhtlemisoskust, sallivust, arenemistahet, lahkust. Ka loovus on suur pluss, kuid piisab ka sellest, kui soovid enda loovuse arendamise teel edasi liikuda (ehk joosta). Nõutav on erialane haridus (magistrikraad) või selle omandamine ja õpetajkutse või selle omandamine.

Pakume Sulle:

• korralikku töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja koormusele;
  • palju võimalusi enesetäiendamiseks ja (enese)arenguks;
  • pidevat tuge uudse õppekava järgi õpetamisel;
  • mitmekesist õpikeskkonda ja kohtumisi paljude huvitavate inimestega;
  • võimalust olla otsustamisel osaline;
  • loomingulist, sõbralikku ja toetavat meeskonda ja koostöiseid lapsevanemaid;
  • toredaid õpilasi.

Võta meiega ühendust hiljemalt 27.11! Tööle asumine esimesel võimalusel. Oma CV, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri saada aadressile info@tulevikukool.edu.ee

Lisaküsimustega pöördu kooli juhi Kersti Vana poole.
Telefon: +372 53332373
E-post: kersti@tulevikukool.edu.ee