Tag ragbi

Kellele: kõigile

Toimub: kolmapäeviti meie saalis kell 14.15, kevadel õues

Juhendaja:  Chris Wallace, Chris on Austraalia/Eesti tunnustatud personaaltreener ja Eesti ragbi rahvuskoondise peatreener. Esmane keel trennis on inglise keel, kuid eestikeelne tõlge on saadaval.

Tasu:  märtsis tasuta, aprillis 25.- kuus

Registreeru:https://tulevikukool.edu.ee/huvitegevus/

Tag Rugby on lõbus kontaktivaba meeskonnamäng. Sarnaselt teiste ragbi vormidega on mängu eesmärk kanda ja sööta pall üle väravajoone.

Tag ragbis kannavad mängijad vööd, millele on kinnitatud takjapael, ründavad mängijad üritavad põigelda, kõrvale hiilida ja ragbipalli sööta, samal ajal kui kaitsjad üritavad takistada väravalöömist “sildi äravõtmisega” – takjakinnitusega sildi tõmbamine pallikandjalt: https:// www.youtube.com/watch?v=yIO3MlkH6EU&t=54s

Huviringis osalejad parandavad oma viske- ja püüdmisvõimet, üldvormi, liikuvust ja meeskonnatööd ning samal ajal saab palju nalja.
Ragbi on kõiki kaasav spordiala, kus meeskonnas on rollid igas vormis ja suuruses mängijatele ning sõbralik kultuur, mis aktsepteerib kõigi võimeid. Tag rugby on loodud selleks, et muuta ragbi kättesaadavaks noorematele vanuserühmadele ja et võimaldada mängimist igas ruumis.