Kehalise kasvatuse õpetaja

MEIE MEESKONDA ON SOOJALT OODATUD:

KEHALISE KASVATUSE ÕPETAJA (ALATES 0,7)

Kallis kehalise kasvatuse õpetaja, ootame Sind tõelisesse uue ajastu kooli!

Õpetaja ülesandeks on anda liikumise tunde (ka lõimitud) 1.-8. klassis, luua inspireeriv õpikeskkond ja osaleda õppetöö ja kooli arendustöös ning kooli üritustel. Ole valmis organiseerima tunde erinevates asukohtades ja korraldama spordisündmusi (talispordi- ja spordipäevad)

Tööle asumise võimalusi on 2:

1. Asu tööle märtsis 0,7 koormusega. Sügisest alates koormus 1.0.

2. Asu tööle sügisel täiskoormusega.

Noore era-algkooli eripäraks on keskendumine loovusele, ettevõtlikkusele, iseseisvusele ja vastutusvõimele. Meie eesmärk on hoida koolirõõmu, tagades sealjuures tõhusal ja motiveerival viisil õppimise. Oleme haridusinnovatsiooni esirinnas nii metoodika kui ka õpikeskkonna loomise poolest. Meil on väiksed klassid (kuni 15 õpilast) ja iga õpilase isiksus on oluline.

Ootused kandidaadile:

Erialane pedagoogiline haridus (magistrikraad) või selle omandamine ja õpetajakutse.
Hindame õpetajas aktiivsust, loovust, suhtlemisoskusi, sallivust, arenemistahet, lahkust.

Pakume Sulle:

• Üle keskmise töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja koormusele.
  • Täiskoha korral 20 õppetundi nädalas.
  • Palju võimalusi enesetäiendamiseks ja (enese)arenguks.
  • Pidevat tuge uudse õppekava järgi õpetamisel.
  • Mitmekesist töökeskkonda ja kohtumisi paljude huvitavate inimestega.
  • Võimalust olla otsustamisel osaline.
  • Loomingulist, sõbralikku ja toetavat meeskonda.
  • Koostöiseid vanemaid ja tugispetsialiste.
  • Toredaid õpilasi.

Võta meiega ühendust hiljemalt 28.02.2022! Oma CV, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikiri saada aadressile info@tulevikukool.edu.ee

Lisaküsimustega pöördu kooli juhi Kersti Vana poole.
Telefon: +372 53332373
E-post: kersti.vana@tulevikukool.edu.ee