Tule tööle

MEIE MEESKONDA ON SOOJALT OODATUD:

KLASSIÕPETAJAD (1.0)

Kallis klassiõpetaja, ootame Sind tõelisesse uue ajastu kooli! Meile on inimene tähtsam kui paberid, rõõm tähtsam kui tõsidus, initsiatiiv tähtsam kui kohandumine ning õppimine tähtsam kui tark olemine.

Õpetajas hindame aktiivsust, suhtlemisoskust, sallivust, arenemistahet, lahkust. Ka loovus on suur pluss, kuid piisab ka sellest, kui soovid enda loovuse arendamise teel edasi liikuda (ehk joosta). Nõutav on erialane haridus (magistrikraad) või selle omandamine.

Pakume Sulle:

• korralikku töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja koormusele;
  • palju võimalusi enesetäiendamiseks ja (enese)arenguks;
  • pidevat tuge uudse õppekava järgi õpetamisel;
  • mitmekesist õpikeskkonda ja kohtumisi paljude huvitavate inimestega;
  • võimalust olla otsustamisel osaline;
  • loomingulist, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • toredaid õpilasi.

Võta meiega ühendust juba täna! Oma CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saada aadressile crisely@tulevikukool.edu.ee.

Lisaküsimustega pöördu kooli asutaja Kristi Laanemäe poole.
E-post: info@tulevikukool.edu.ee

DIREKTOR (0,6)

Lapsesõbralik arengule keskendunud kool, paindlikkus ja innovatiivsus, suhtlemine ja hoolimine, avatus ja loovus! Kui sellised sõnad ühte kooli iseloomustamas, kõlavad Sinu jaoks hästi, tahaksime Sinust, kui dirketorikandidaadist kindlasti lähemalt kuulda. Teeme koos midagi päriselt ära!

Loova tuleviku kool kuulutab välja konkursi osalise koormusega direktori ametikohale. Koormus kasvab igal järgneval aastal.

Kooli direktor juhib kooli ning vastutab kooli üldseisundi ja arengu ning rahaliste vahendite sihipärase ja otstarbeka kasutamise eest.

Nõudmised direktori kandidaadile:

• magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • juhtimiskompetentsid (organisatsiooni arengu juhtimine, õpikeskkonna kujundamine, personalijuhtimine, ressursside juhtimine ja enesejuhtimine);
  • hea eesti ja inglise keele oskus;
  • hea suhtleja ja meeskonnatöötaja;
  • hea probleemi- ja konfliktilahendaja;
  • positiivse ja aktiivse ellusuhtumisega;
  • humanistliku maailmavaate esindaja.

Kasuks tulevad kogemused koostööprojektides osalemisel, rahastustaotluste koostamisel ning avalikel esinemistel; teadmised konsensuse ja nõusolekupõhistest juhtimismeetoditest ning grupiprotsessidest ja psühholoogiast. Hindame ettevõtlikku ja loovalt ellusuhtumist suurelt unistamise oskust ning visioonide elluviimise võimet.

Pakume:

• korralikku töötasu
  • palju võimalusi enesetäiendamiseks ja (enese)arenguks;
  • mitmekesist ja paindlikku töökeskkonda ja kohtumisi paljude huvitavate inimestega;
  • loomingulist, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • võimalust olla haridusuuenduse tulipunktis.

Avalduse, elulookirjelduse, kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad ja motivatsioonikirja teemal „Milline on hea kool homme?“,  palume esitada hiljemalt 27. juuniks 2018. a  aadressil info@tulevikukool.edu.ee.

VABATAHTLIKUD

Kui soovid panustada hariduse arendamisse, siis tule meie meeskonda vabatahtlikuks!

Oled väga oodatud, kui soovid meid administratiivselt aidata, lastega tegeleda, mõnes projektis osaleda või hoopiski praktikat sooritada. Ehk on Sul  endal mõni hea idee, mille peale me ise pole veel tulla osanud?

Anna endast kindlasti märku aadressil loovaltkool@gmail.com ning vaatame, kuidas saame koostööd teha!