Tule tööle

MEIE MEESKONDA ON SOOJALT OODATUD:

KLASSIÕPETAJAD (1.0)

Kallis klassiõpetaja, ootame Sind tõelisesse uue ajastu kooli! Meile on inimene tähtsam kui paberid, rõõm tähtsam kui tõsidus, initsiatiiv tähtsam kui kohandumine ning õppimine tähtsam kui tark olemine.

Kuna oleme kasvav kool, siis vajame uusi õpetajaid igal aastal. Võta julgelt ühendust ka õppeaasta keskel ja tule kohapeale vaatama!

Õpetajas hindame aktiivsust, suhtlemisoskust, sallivust, arenemistahet, lahkust. Ka loovus on suur pluss, kuid piisab ka sellest, kui soovid enda loovuse arendamise teel edasi liikuda (ehk joosta). Nõutav on erialane haridus (magistrikraad) või selle omandamine.

Pakume Sulle:

• korralikku töötasu vastavalt kvalifikatsioonile ja koormusele;
  • palju võimalusi enesetäiendamiseks ja (enese)arenguks;
  • pidevat tuge uudse õppekava järgi õpetamisel;
  • mitmekesist õpikeskkonda ja kohtumisi paljude huvitavate inimestega;
  • võimalust olla otsustamisel osaline;
  • loomingulist, sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • toredaid õpilasi.

Võta meiega ühendust juba täna! Oma CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saada aadressile kersti@tulevikukool.edu.ee.

Lisaküsimustega pöördu kooli juhi Kersti Vana poole.
Telefon: +372 53332373
E-post: kersti@tulevikukool.edu.ee

VABATAHTLIKUD

Kui soovid panustada hariduse arendamisse, siis tule meie meeskonda vabatahtlikuks!

Oled väga oodatud, kui soovid meid administratiivselt aidata, lastega tegeleda, mõnes projektis osaleda või hoopiski praktikat sooritada. Ehk on Sul  endal mõni hea idee, mille peale me ise pole veel tulla osanud?