Kunstitrenn

Toimub: teisipäeviti kell 15.00-16.30
Juhendaja: Lemme Hirv
Tasu: 30 eurot kuus

Kunstitrenni eesmärgiks on arendada laste kunstialaseid teadmisi ja oskusi läbi loovate teemade, tehnikate ja materjalide. Toetame iga lapse isikupära avaldumist ja loomingulist suhtumist ellu. Õpime oma ideid kunsti kaudu väljendama, olles mängulised, uudishimulikud ja avatud. Läheneme eneseväljendusele kaasaegse mõtteviisiga ja tänapäevaseid meetodeid ja tehnikaid katsetades. Tutvume kunstiajalooga läbi loovate projektide.  Eesmärgiks on huvi süvendamine kunstiga suhestumise ja loomise vastu ning julguse kasvatamine vabas kunstilises eneseväljenduses.

Kui soovijaid tuleb rohkem, tuleb 2 vanusegruppi.

Juhendaja Lemme Hirv

Sellist last, kes ei oska joonistada, pole olemas, samuti ei usu ma neid, kes ütlevad, et kunst pole neile. Kunstitunni eesmärk pole teha lapsest kunstnikku. Oma tundides juhendan õpilasi märkama ja mõtestama kunsti enda ümber ning aitan neil avastada iseennast lõbusa loomisprotsessi käigus.

Olen lõpetanud Tartu kõrgema kunstikooli maali erialal ja saanud Tallinna Ülikoolist kunstiõpetaja magistri kraadi ning tegev kunstiõpetajana juba mitmes aasta.