Koolitused

Maht: 8 at
Asukoht: Sõle 40 Tallinn
Toimumisaeg: 26.10.2018. Kell 09.30-17.00
Maksumus: 55 Eurot (sisaldab kahte kohvipausi)

Maailma majandusfoorumi hinnangul on loovus tulevikusokuste (2020) pingereas tõusnud kolmandale kohale probleemilahendusoskuste ja kriitilise mõtlemise järel. Haridussüsteemid üle ilma seevastu ei ole endiselt orienteeritud tulevikuoskustele. Aga me tahame ju ometi valmistada eluks ette täiskasvanuid, kes saavad hakkama ja on õnnelikud? Eksole? Tegelikult tahaks ise ka õpetajana hästi hakkama saada (näiteks muutustega) ja õnnelik olla.
Esimestes kooliastmetes saab panna aluse loovale mõtlemisele, aga ka blokeerida loovuse.
Kui oled seda tüüpi õpetaja, kes peab oluliseks loovuse arendamist, on see koolitus just sinu jaoks. Sellel kursusel on teooria, analüüsimine ja järgi proovimine mõnusas tasakaalus. Kursus on aineteülene (ei ole keskendunud kunstiainetele), loovmõtlemise keskne.

Põhilised kursusel läbitavad teemad:

• Loovuse olemus
  • Õpetaja loovus
  • Loovuse areng lastel
  • Loovust toetav vaimne ja füüsiline keskkond
  • Loovusblokid
  • Loovuse hoidmine ja kasvatamine
  • Loovuse hindamine

Õpitulemused

Kursuse järel õppija:
-teab loovuse definitsioone ja jaotust.
-analüüsib oma loovusblokke ja teeb loovusbloki eemaldamiseks plaani.
-teab, kuidas areneb ja millest sõltub õpilaste loovus
-oskab hinnata õpilaste loovust.

Koolitab Kristi Laanemäe.

TLÜ kunstiõpetuse didaktika lektor, kogemustega täiendkoolitaja, mitmete õpikute autor, Loova tuleviku kooli asutaja.

Küsimuste korral võta ühendust: info@tulevikukool.edu.ee

Kui sulle see aeg ei sobi, aga tahaksid ikka sellest koolitusest millalgi tulevikus osa võtta, anna endast märku siin.